Alarko Serenasr kombi arıza kodları

Gültepe kombi servisiniz sizlere bilgi paylaşımında diğer kombi servislerinin sanki sır gibi sakladığı arıza kodlarının anlamlarını ve sizlerin yapabilecekleriniz konusunda geniş bilgiler sunuyor. Bugün Alarko Serenasr model kombinin verdiği arıza kodu hatalarını ele alacağız.

Alarko Serenasr hata kodları aşağıda tablo şeklinde göreceksiniz. Alarko kombilerin verdiği kodlar şu şekilde sıralanır. E01, E02, H2O, E05, E06, E14, E22 ve E35 Arıza kodu olarak vermektedir. Her kod kendisine özgün olarak bir anlam ifade etmektedir. Her hangi bir arıza kodu alıyor iseniz kodun anlamına baktıktan sonra sizin yapabileceğiniz bir durum olup olmadığını da anlayabilirsiniz. Örneğin Alarko serenasr H20 kodu veriyor ise cihazın su basıncı düşmüş olabilir. Burada cihazınıza 1,5 bar su doldurarak kombinizi reset atarak tekrardan başlatırsınız. Bir diğer örnek ise Alarko E01 arızası bu durumda sizin yapacağınız gaz vanasını kontrol etmektir. Açık ise yapacağınız bir şey yoktur.

Lütfen bizi aramadan önce kesinlikle cihazınıza reset atınız. Arıza tekrarlaması durumunda teknik servisimizi arayınız. Biz gültepe kombi servisi her daim sizin yanı başınızda olacağız.

alarko servisi alarko

Leave a Reply